امروزه به دلایل گوناگون، شاهد بروز و شیوع انواع بیماری ها به خصوص بیماری های روانی یا اختلالات روانپزشکی در بین مردم هستیم. اختلالات روانپزشکی، اغلب به دلیل یک سری بیماری ها رخ داده و یا عواملی مانند افزایش سن، سبب بروز آن ها می شوند. لازم نیست که نگران پروسه ی درمانی این گونه اختلالات باشید. امروزه مراکز و کلینیک های تخصصی و حتی فوق تخصصی زیادی به وجود آمده اند. این مراکز خدمات ارزنده ای را به کسانی که دچار این گونه اختلالات شده اند، ارائه میدهند. خبر خوب در رابطه با این موضوع به ساکنین شهر اصفهان مربوط می شود.

خبر خوب این است که یک کلینیک تخصصی در زمینه ی درمان اختلالات سالمندان در بیمارستان الزهرا اصفهان واقع شده است. پزشکان و روانپزشکان متخصص و بسیار حرفه ای در زمینه ی درمان اختلالات روانپزشکی در این کلینیک، مشغول به کار هستند. اگر شما نیز به دنبال بهترین روانپزشک اصفهان و یا یک روانپزشک حرفه ای برای درمان اختلالات سالمندان تان هستید، توصیه می کنیم در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

بررسی روانپزشکی سالمندی و حیطه ی فعالیت آن

برای انتخاب بهترین روانپزشک برای درمان انواع اختلالات عاطفی و شناختی، لازم است که ابتدا تا حدودی با مفهوم روانپزشکی سالمندی آشنا شوید. در کل روانپزشکی سالمندی به رشته ای از پزشکی گفته می شود که سالمندان درگیر با مسائل یا مشکلات روانی را درمان میکند. یکی از رایج ترین اختلالات روانی ای که اغلب در سالمندان دیده میشود زوال عقل می باشد.

نکته ی مهمی که پزشکان و متخصصان باید در درمان اختلالات شناختی و عاطفی سالمندان مد نظر قرار دهند، این است که برخی سالمندان، قادر به همکاری در پروسه ی درمان خود نیستند. این موضوع، نشان دهنده ی اهمیت حوزه ی روانپزشکی سالمندی و همچنین اهمیت کار درمانگران یا متخصصان روانپزشکی سالمندی است.

روانپزشک سالمندان در اصفهان

ساکنین اصفهان و به طور کلی ساکنان ایران، قادرند که از بهترین و حرفه ای ترین خدمات روانپزشکی استفاده کرده و از بهترین روانپزشک اصفهان کمک بگیرند. می توان از جمله بهترین و باتجربه ترین روانپزشکان اصفهان به دکتر فغانی اشاره کرد. دکتر فریبا فغانی، متخصص اعصاب و روان هستند. ایشان می توانند در زمینه ی انواع اختلالات روانی به شما مشاوره دهند. اگر شما نیز به دنبال دریافت خدمات مشاوره یا خدمات درمانی در شهر اصفهان هستید پیشنهاد می کنیم حتمأ دکتر فغانی را انتخاب کنید.

دکتر فغانی در بیمارستان خورشید و همچنین کلینیک تخصصی بیمارستان الزهرا اصفهان به ارائه ی انواع خدمات روانپزشکی و مشاوره می پردازند. سطح و شیوه ی درمانی این روانپزشک متخصص و نتایج مثبت درمانی وی به گونه ای بوده است که می توان ایشان را به عنوان بهترین روانپزشک سالمندان در اصفهان به شمار آورد.

کلام پایانی

ما در این مقاله به بررسی بهترین روانپزشک اصفهان و خدمات پزشکی مثبتی که ایشان ارائه می دهند، پرداختیم. شما می توانید برای دریافت خدماتی همچون مشاوره و یا درمان تخصصی انواع اختلالات روانپزشکی از جمله: اختلالات شناختی، عاطفی، خلق، مشکلات خواب، اختلالات اضطرابی، آلزایمر و به طور کلی اختلالات مرتبط با حوزه ی اعصاب و روان به خصوص در رابطه با سالمندان با این روانپزشک متخصص ملاقات نمایید.

لازم به ذکر است که امکان دریافت نوبت به صورت آنلاین نیز وجود دارد. کافی است به سایت دکتر فریبا فغانی، فلوشیپ روانپزشکی سالمندان از آمریکا و همچنین فلوشیپ اختلالات شناختی و عاطفی، مراجعه نمایید. ایشان همچنین، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز می باشند. تنها با یک جست و جوی ساده متوجه خواهید شد که چرا ایشان را بهترین روانپزشک اصفهان می دانند. امیدواریم توانسته باشیم به کمک این مقاله، مطالب مفیدی را در زمینه ی شناخت بهترین روانپزشک اصفهان و خدمات پزشکی مثبت وی در اختیارتان قرار دهیم.

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *